Sport motoryzacyjny

Sporty motoryzacyjne u ludzi odgrywają bardzo ważną rolę, mnóstwo ludzi bez nich nie może po prostu żyć, od bardzo dawna motoryzacja na świecie istnieje i na pewno szybko się nie skończy bo już jest tak zaangażowana ze się po prostu Ne da. Najbardziej ludziom odpowiadają wyścigi ekstremalne, podnoszące adrenalinę.

Oczywiście są takie wyścigi i sporty motoryzacyjne w których króluje spokój. Jak zwykle oglądamy kto co lubi. Niesamowite zapierające dech w piersiach są wyścigi bolidów formuły jeden. Jest bardzo dużo fanów tego sportu, ponieważ prędkość ponad trzysta kilometrów na godzinę tam króluje i ludziom się to podoba. Nie ma co ukrywać, że jest to numer jeden sport motoryzacyjny u ludzi. W formule jeden tak jak wspomniałem wyżej ściga się specjalnymi bolidami, które są bardzo ładne, bardzo opływowe, bardzo szybkie i mają bardzo duże przyśpieszenie. Jest dużo firm motoryzacyjnych, które w formule jeden mają swoją drużynę oczywiście są najlepsi i ci gorsi. Najlepszą drużyną a zarazem firmą motoryzacyjną jest Ferrari, od bardzo bardzo dawna jest w dym sporcie i nie ma innego wyjścia jak być na pierwszym miejscu. Ich zawodnicy a jest ich dwóch jak w każdej innej drużynie, są najlepsi, zawsze na wysokiej formie dominują na torach zajmując kolejno pierwsze i drugie miejsce nie dając nikomu większych szans na wygrane. Wielu próbowało ich wyprzedzić lecz nic im to nie dało gdyż są bardzo dobrzy. Czasami nawet zdarza się walka pomiędzy sobą w drużynie, gdyż dostaje się ogromną sumę za pierwsze miejsce a już trochę mniej za drugie.

Oczywiście kto jest na pierwszym miejscu ma większą sławę posiada złoty puchar i zarabia znów dzięki swojej sławie. Więc każdy normalny człowiek chce zarobić i czasami musi walczyć ze swoim kolegom z drużyny. Kolejną już nie tak zgraną i dobra drużyną i firmą motoryzacyjną formule jeden jest Red Bul. Ich zawodnicy są słabsi od zawodników drużyny Ferrari, lecz też dobrze sobie radzą i bardzo często są tuż tuż  za nimi na podium. Kto wie czy za parę lat Red Bul nie będzie na pierwszym miejscu i nie przegoni Ferrari.

Tagi dodane do tej notatki na blogu o BMW: , , ,