Pielęgnacja samochodu

Ręczna myjnia samochodowa Blask Car zaprasza na czyszczenie auta!

Czy samo mycie samochodu wystarczy, by był on piękny i lśniący? Niestety nie! Kluczem do uzyskania naprawdę doskonałego efektu jest bowiem zadbanie o kompleksową kosmetykę auta, która opiera się na odpowiednim czyszczeniu, konserwacji i zabezpieczeniu poszczególnych elementów karoserii i wnętrza pojazdu.

Czyszczenie auta w Poznaniu

Oczywiście podstawą pielęgnacji samochodu jest jego gruntowne czyszczenie. W przypadku naszej poznańskiej myjni samochodowej Blask-Car mycie i wszystkie zabiegi kosmetyczne są wykonywane ręcznie, co gwarantuje uzyskanie zdecydowanie lepszych efektów, niż w przypadku myjni automatycznych. Nasi pracownicy są bowiem w stanie usunąć nawet mocno przylegające zabrudzenia bez uszkodzenia lakieru, a także dotrzeć do wszystkich zakamarków czy też elementów częściowo ukrytych. Dodatkowo zadbamy także o gruntowną pielęgnację wnętrza każdego auta, poprzez jego dokładne odkurzenie, wyczyszczenie elementów skórzanych, plastikowych, boczków drzwi i wypranie tapicerki. Dzięki wszystkim tym zabiegom uda się usunąć nie tylko wszelkie zabrudzenia, ale też przywrócić świeżość i higieniczność wnętrza – w nieczyszczonych tapicerkach gromadzą się kurz i roztocza!

Czyszczenie felg

Osobną usługą świadczoną przez naszą myjnię jest czyszczenie felg. Zabieg ten jest niezwykle ważny z punktu widzenia ogólnego wyglądu pojazdu, gdyż aluminiowe obręcze zdecydowanie dodają każdemu samochodowi wdzięku. Niestety jednak bardzo łatwo ulegają one uszkodzeniom mechanicznym i różnego rodzaju zabrudzeniom. Co ważne, o ile zwykły brud i błoto jest dość łatwe do oczyszczenia, to dużo trudniej zrobić to z ciemnym nalotem pyłu z klocków hamulcowych, który musi być usuwany specjalistycznymi środkami. Gwarantujemy, że nasz zespół doskonale poradzi sobie i z tym zadaniem – czego efektem będą czyste i odświeżone felgi!

Twardy wosk

Jednym z największych problemów po gruntownym czyszczeniu samochodu jest oczywiście zachowanie go w takim stanie jak najdłużej. Doskonale pomóc w tym może nałożenie na karoserię i felgi twardego wosku, który pokrywa te elementy niewidzialną warstwą ochronną. Pozwala on na wydobycie głębi z każdego lakieru, wygładzenie niewielkich zarysowań i ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości. Warstwa twardego wosku ułatwia bowiem spływanie wody i zapobiega przyleganiu zabrudzeń.

Dokładna i regularna pielęgnacja samochodu to bez wątpienia najlepszy sposób, na cieszenie się jego wyglądem przez wiele lat. Jeśli zależy Ci na szybkich, profesjonalnych i tanich usługach kosmetyki aut, to zapraszamy do naszej myjni w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 82/84.