Motoryzacja niemiecka

Motoryzacja niemiecka

Motoryzacja niemiecka od zawsze królowała na rynku motoryzacyjnym w Europie i Azji dzięki swoim trwałym, szybkim, wytrzymałym, mocnym, eleganckim pojazdom. Takie firmy jak BMW, Volkswagen, Audi właśnie posiadały takie cechy. Ich z początku nie interesowały zarobki lecz zadowolenie klientów i porządnie wykonanie części motoryzacyjnych.

Oczywiście do teraz trzymają się tej zasady lecz niestety ich auta są teraz znacznie droższe zaś ceny ich części bardzo danie ponieważ jest ich mnóstwo na rynku. Najbardziej znane modele Volkswagena to wszystkie wersje Golfa jest ich jak na razie pięć, wszystkie wersje Passata, najbardziej znane modele zaś audi to Audi 80 i wszystkie wersje Audi A3, zaś najbardziej znane modele BMW to BMW M3. Tak jak wspomniałem wyżej auta te co wymieniłem posiadają bardzo trwałe części, z których te auta powstały. Jest też bardzo dużo części zamiennych na różnego rodzaju złomowiskach.

Odkąd pamiętam motoryzacja niemiecka zawsze była na rynku motoryzacyjnym wysoko, wiele dzieci chciało zawsze mieć Volkswagena, BMW, lub też audi przed domem, by się nim powozić i pochwalić innym kolegom. Dlatego tak się działo bo dużo firm produkujących filmy umieszczała w swoim scenariuszu przeróżne modele tych marek samochodowych. Najnowsze modele samochodowe tych firm nie są tak doskonałe jak poprzednie modele ponieważ teraz jak coś zacznie się w samochodzie psuć to kolejne części się również psują i do auta trzeba dokładać dużo pieniędzy, nie zawsze się tak dzieje lecz dosyć często i trzeba uważać gdzie się kupuje zwłaszcza używane auto bo wady mogą być dobrze ukryte. Ogólnie rzecz mówiąc niemieckie samochody są bardzo wysoko cenione przez klientów i ludzi ze środowiska motoryzacyjnego dlatego, iż na rynku są już bardzo bardzo długo, nigdy nie mieli w swoich firmach kryzysu przez którego stracili by klientów, ich części są bardzo trwałe i nie psują się tak często jak inne części innych marek samochodowych, części można bardzo łatwo dokupić za niewielką cenę, lecz ogólny zakup ich samochodów jest dosyć duży nie największy ale spory.

Tagi dodane do tej notatki na blogu o BMW: , ,